Interaktywna

Blog informacyjny

Nieruchomości

Deweloperzy działający na rynku warszawskim cz.1

W tym zestawieniu chcieliśmy przybliżyć sylwetki firm działających w branży budowlanej, a dokładniej deweloperów, z położeniem szczególnej uwagi na ich inwestycje na rynku stołecznym.

Baltics Business

Przedsiębiorstwo Baltics Business działa na terenie Hiszpanii, ale w szczególności upodobało sobie rynek nadbałtycki, realizując inwestycje i prowadząc prace budowlane na terenie między innymi Polski. Rodzima siedziba spółki znajduje się w Warszawie, przy ulicy Zygmunta Vogla 2, sporo informacji na temat firmy znaleźć można też na jej stronie internetowej, dostępnej pod adresem www.balticsbusiness.com. Duża ilość nieruchomości należących do przedsiębiorstwa znajduje się na terenie Warszawy, gdzie powstają apartamenty i wznoszone są mieszkania – aktualnie firma zajmuje się realizacją nowej inwestycji, którą jest osiedle Ostoja Wilanów. Doświadczenie przedsiębiorstwa Baltic Business jest niebagatelne, pomimo niezbyt długiego stażu na rynku nieruchomości – firma istnieje od 2006 roku, ale przed rozpoczęciem pracy w niej zatrudnieni tam obecnie specjaliści zyskiwali praktykę działając na własną rękę również w tej samej branży. Doświadczenie to wynika więc nie tylko z pracy na terenie Polski, ale również w wielu innych krajach, przez co pracownicy Baltic Business zorientowani są w aktualnych trendach rynkowych oraz w potrzebach klientów. Położenie siedziby spółki na terenie Warszawy ułatwia realizowanie zleceń w stolicy, a także zapewnianie odpowiedniej liczby mieszkań osobom poszukujących miejsca zamieszkania. Klientami firmy są najczęściej osoby wymagające, otwarte na nowe pomysły – nietuzinkowe i innowacyjne. Przedsiębiorstwo realizuje obecnie projekty na terenie kilku dzielnic Warszawy, na przykład w dzielnicy Wawer powstaje osiedle mieszkaniowe wyposażone w ogrody, tarasy oraz rozległe parkingi. Mieszkania w nowopowstałym osiedlu nie będą miały klasy apartamentów, ale wysoką jakość typową dla wielu nowoczesnych osiedli budowanych równolegle w innych miejscach stolicy.

BARC Warszawa S.A.

Firma zaprasza do skorzystania z jej szerokiej oferty. Wśród licznych przedsiębiorstw działających na terenie Warszawy, wyróżnia się ona przede wszystkim doświadczeniem i, co mocno się z tym wiąże, ilością zrealizowanych inwestycji. BARC Warszawa S.A. obecna jest na rynku nieruchomości już od piętnastu lat i stale się rozwija. Atutami inwestycji tego przedsiębiorstwa są przede wszystkim: spełnianie oczekiwań klientów, oferowanie atrakcyjnych cen w stosunku do jakości, zróżnicowana oferta, doświadczeni i wyspecjalizowani, wykształceni pracownicy. Odkąd przedsiębiorstwo działa na terenie Warszawy, zaspokaja życzenia klientów realizowaniem szeregu projektów, wśród których wymienić można piękne apartamenty, na przykład “Orzeszkowej” w Piastowie, “Rodzina Połanieckich” na Chomiczówce, budynki z zastosowaniem przemysłowo-handlowym, biurowce, a także osiedla mieszkaniowe – liczne realizacje, wśród nich Osiedle Domków Jednorodzinnych “Słoneczna Polana” czy też “Osiedle pod Dębami”. Jak widać, w ofercie przeważa zabudowa szeregowa oraz domy wielorodzinne, jednak w ostatnich latach firma coraz częściej realizuje także zamówienia na budynki wolnostojące, dla rodzin, które poszukują swojej siedziby na terenie Warszawy, chcą mieszkać elegancko, komfortowo i w jednym z najpiękniejszych miejsc. W grupie docelowej klientów znajdują się więc młode małżeństwa oraz osoby przeprowadzające się do stolicy z innych miejscowości, czy też takie osoby, które chcą od dzisiaj mieszkać lepiej i wygodniej. Doświadczenie BARC Warszawa S.A. na rynku nieruchomości gwarantuje klientom odpowiednią jakość realizacji, a także nieczęsto spotykaną opcję – mogą oni uczestniczyć w fazie projektowania i wpłynąć na to, jak będzie wyglądał budynek. Efekty pracy firmy są wpisane w krajobraz, często otoczone zielenią, duże i przestronne.

Capitol Real Estate

Capitol Real Estate jest firmą z brytyjskimi korzeniami. Zajmuje się prowadzeniem inwestycji na całym świecie, przede wszystkim w swojej rodzimej Wielkiej Brytanii, a także na innych rynkach – jednym z nich jest Polska. Siedzibą firmy na terenie naszego kraju jest Warszawa. Przedsiębiorstwo charakteryzuje duże i bogate doświadczenie związane z obecnością na rynku już przez długi czas, w dodatku uczestnictwo w różnych rynkach umożliwia pracownikom lepsze rozeznanie się w potrzebach klientów. Głównym zadaniem Capitol Real Estate jest uczestnictwo we wznoszeniu budynków o przeznaczeniu przemysłowym i handlowym, a także należących do zabudowy mieszkaniowej. Dzięki współpracy z wieloma partnerami, firma dostarcza swoim klientom gotowe produkty o bardzo wysokiej jakości. Z szeroką ofertą firmy zapoznać się można korzystając z portfolio dostępnego na oficjalnej witrynie Capital Real Estate (w języku angielskim). Są tam informacje na temat projektów zakończonych, projektów aktualnie w toku oraz planowanych, przez co można zorientować się nieco w specjalizacji firmy, znajdują się tam również dane dotyczące dalszych zadań przedsiębiorstwa, z wyłączeniem tego, co wiąże się z rynkiem nieruchomości na terenie wybranych krajów. Firma nie poprzestaje tylko na wykorzystywaniu swojego doświadczenia, które jest wynikiem długiej obecności na rynku. Pracownicy są skupieni na tym, by każde nowe zlecenie – inwestycja oferowała im możliwość podniesienia swoich kwalifikacji i lepszego dostosowania ofert do potrzeb klientów w państwach, które znajdują się w zasięgu polityki firmowej. Ponad trzydziestopięcioletnie doświadczenie, jakim może pochwalić się firma, wpływa na jej umiejętności w zaspokajaniu potrzeb klientów, czy to w zakresie zabudowy mieszkaniowej, czy też budynków przemysłowych, handlowych i usługowych.