Interaktywna

Blog informacyjny

Nieruchomości

Deweloperzy działający na rynku warszawskim cz.2

Dziś przedstawiamy drugą część naszej serii, która przybliża firmy zajmujące się budową mieszkań, domów i biur w Warszawie i okolicach.

Delpha

Najnowszymi projektami firmy Delpha są sprzedana już Rezydencja Wilanowska i ciągle czekająca na klientów Rezydencja Królewska. Wszyscy zainteresowani tymi inwestycjami mogą zgłaszać swoje pytania do pracowników firmy, dyżurujących w określonych porach w Biurze Sprzedaży pod adresem 00-113 Warszawa, albo też dzwoniąc od numer 225407259. Firma działa na polskim rynku już dość długi okres czasu, a mianowicie od 2006 roku, wcześniej pracując poza Polską, a także jako inne przedsiębiorstwo znane pod nazwą Keyinvest. Dzięki tak długiemu stażowi, pracownicy są doświadczeni i doskonale znają nasz rodzimy rynek nieruchomości, jak również specyfikę gospodarki pozostałych krajów, na których terenie przyszło im poprzednio pracować. Główna siedziba firmy Delpha znajduje się w Irlandii i z tego też państwa pochodzi większość zarządu przedsiębiorstwa. Na uwagę zasługuje podejście pracowników do klientów, otóż każdy specjalista zatrudniony w firmie jest bardzo zaangażowany w to, co robi, ma duże doświadczenie i z tego też względu traktuje każdego klienta indywidualnie, chcąc jak najlepiej spełnić jego wymagania. Dzięki temu, osoby zgłaszające się do firmy odchodzą zadowolone, a jakikolwiek kontakt z obsługą firmy jest przez nich oceniany jako bardzo przyjemne doświadczenie. Najbardziej liczy się więc wygoda klientów oraz wysoka jakość inwestycji. Firma zwraca dużą uwagę na to, by każdą swoją realizację na rynku nieruchomości uprzednio przedstawiać klientom w sposób jak najbardziej zbliżony do efektu końcowego, a także, by zakończyć prace w terminie i nie kazać długo czekać zainteresowanym osobom. Specjalizujący się w poszczególnych dziedzinach pracownicy firmy dbają o każdy aspekt swojej pracy, począwszy od wstępnych projektów, przez zakup i dostarczenie materiałów, aż po wzniesienie budynków w formie wysokiej klasy apartamentów.

DomDevelopment

Mottem firmy albo jednym z haseł promujących jest “Mieszkania na każdą kieszeń”. DomDevelopment oferuje klientom wysokiej jakości mieszkania oraz możliwości skorzystania z atrakcyjnych propozycji finansowych w przypadku, gdy nie stać ich na zakup wymarzonych mieszkań. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi pracującymi na polskim rynku, przedsiębiorstwo może zaoferować klientom dostęp do kredytów hipotecznych na korzystnych warunkach. Zgodnie z hasłem przewodnim, każdy może cieszyć się z własnego mieszkania i nie powinny w tym przeszkadzać możliwości finansowe. Firma ma duże doświadczenie na rynku – swoją działalność rozpoczęła w 1996 roku – i z tego też względu zatrudnieni specjaliści doskonale orientują się w potrzebach klientów oraz ich wymaganiach. Oprócz więc oferowania im interesujących rozwiązań związanych z kredytami hipotecznymi, DomDevelopment posiada wiele atrakcyjnych propozycji nieruchomości. Katalogi z ofertami pełne są projektów apartamentów, mieszkań oraz domków jednorodzinnych, oczywiście wraz z wyposażeniem. Wszystkie propozycje charakteryzują się wysoką jakością, która wynika z obserwacji rynku i spełniania potrzeb osób zgłaszających się do firmy. Przedsiębiorstwo ma dużą ilość stałych klientów, którzy niezmiennie zadowoleni są z usług firmy, a także całe szeregi klientów potencjalnych. Na taką sytuację wpływa między innymi wysoka pozycja DomDevelopmentu wśród konkurencji oraz fakt, że firma otrzymuje liczne wyróżnienia, na przykład Certyfikat Dewelopera – nagrodę od Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa. Oferta firmy przeznaczona jest głównie dla tych klientów, których interesuje zakup mieszkania łącznie z wzięciem kredytu – jest to dla nich nieoceniona pomoc, ale w grupie docelowej znajdują się również osoby, pozwalające sobie na zakup apartamentów i luksusowych rezydencji oferowanych przez przedsiębiorstwo.
EKO DEVELOPMENT POLSKA
Eko Development Polska to firma, trudniąca się projektem, budową oraz sprzedażą domów jednorodzinnych na terenie warszawskiej dzielnicy Wawer oraz w okolicach podwarszawskiego Konstancina-Jeziorna. W ciągu ostatnich lat, przekazała ona do użytku ponad 150 gotowych obiektów. Firma współpracuje m.in. z Bankiem Millenium, ING oraz PEKAO S.A.
Do ostatnio zrealizowanych projektów Eko Development Polska należą:
•    Osiedle “Sosnowy Zakątek” przy ul. Popiołów
•    Osiedle “Strzygłowska” przy ul. Strzygłowskiej
•    Osiedle “Zielone Łomianki” przy ul. Rolniczej
•    Osiedle “Przylaszczkowa Aleja” przy ul. Wał Miedzeszyński
•    Osiedle “Tradycja” przy ul. Ściennej w Konstancinie

Euro City II

Euro City II jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością mającą siedzibę w Warszawie. Powołanie spółki wiążę się z inwestycjami mieszkaniowymi dwóch osiedli – „Młociny 2 i Królowej Jadwigi – zlokalizowanych na warszawskich Bielanach. W realizacji inwestycji mieszkaniowych wykorzystywane są najnowocześniejsze osiągnięcia w dziedzinie budownictwa. Spółka zatrudnia wykwalifikowanych pracowników będących wybitnymi specjalistami i mających wieloletnie doświadczenie w budownictwie wielorodzinnym, takim jak na przykład wybudowanie Młocin 1, osiedla mieszkaniowego położonego w pobliżu Młocin 2 i Królowej Jadwigi. Euro City II potrafi sprostać wymaganiom wszystkich klientów. Dysponuje różnorodnymi ofertami mieszkań, wśród których są mieszkania małometrażowe, jak również o większych powierzchniach mieszkalnych. Każdy zainteresowany nabyciem mieszkania może skorzystać z pomocy ekspertów, uzyskać od nich wszelkie wyjaśnienia i z ich doradztwem wybrać najbardziej korzystny dla siebie, optymalny wariant, jakim jest mieszkanie zapewniające poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Wszelkie najważniejsze wydarzenia i imprezy związane z rynkiem nieruchomości odbywają się z udziałem Euro City II. Przykładem może być uczestnictwo i prezentacja oferty między innymi w Targach Mieszkaniowych czy Muratorze EXPO. Klienci Spółki Euro City II dodatkowo mają możliwość uzyskania kredytu hipotecznego udzielanego przez proponowane przez spółkę banki. Zainteresowanym takim kredytem wszelkich wyjaśnień udziela bankowy doradca kredytowy, który wybierze również najkorzystniejszą ofertę. Informacje, oferta oraz skorzystanie z pomocy doradztwa kredytowego udostępnia Biuro Sprzedaży mieszczące się w Warszawie na ulicy Heroldów 19 D, które oczekuje klientów codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10oo do 18oo. Wszelkie informacje udzielane są również telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.