Interaktywna

Blog informacyjny

Nieruchomości

Deweloperzy działający na rynku warszawskim cz.4

Czwarta już cześć w naszyj serii, w której staramy się przybliżyć wam informacje o firmach deweloperskich ze Stolicy.

Mermaid Properties

Mermaid Properties należy do jednej z wielu firm działających i specjalizujących się w budownictwie mieszkaniowym. Buduje i rewitalizuje budynki mieszkalne, a także biurowe. Istnieje na rynku od kilkunastu lat i ma w swoim dorobku szereg poważnych inwestycji, do których między innymi należy zaprojektowanie w Warszawie Pałacu Młodziejowskiego, osiedla River House, łódzkiego osiedla Aleksandria oraz kilku budynków biurowych w Warszawie i Łodzi. Oprócz realizacji projektów krajowych, firma otrzymuje zlecenia z innych krajów, takich jak Wielka Brytania czy Hiszpania. Projekty uwzględniają najbardziej atrakcyjne dzielnice w miastach i dotyczą modernizacji zabudowań oraz powstawania nowych budowli. Lokalizacja jest starannie wybierana z uwzględnieniem różnych aspektów. Plany i projekty wykorzystuje najnowocześniejsze technologie budownictwa. Firma nadzoruje również nad całokształtem prac budowlanych i sprzedażą. Mermaid Properties zatrudnia pracowników będących wybitnymi specjalistami w różnych dziedzinach. Oprócz fachowców z dziedziny budownictwa są specjaliści zajmujący się obsługą i zarządzaniem nieruchomościami, inżynierią, finansami, prawem i telekomunikacją oraz innymi dziedzinami, dzięki czemu realizowane przez firmę inwestycje są wysoko cenione zarówno w kraju jak i za granicą. Firma Mermaid Properties współpracuje z różnymi bankami i instytucjami finansowymi, których doradcy kredytowi udzielają wszelkich niezbędnych wyjaśnień odnośnie obsługi kredytowej związanej z pobraniem kredytu hipotecznego. Wszelkie formalności są dzięki pomocy doradców załatwiane szybko i sprawnie. Opłata za mieszkanie dzielona jest na dwie raty, z których pierwszą w wysokości 20% klienci wpłacają podpisując umowę przedwstępną, a pozostałą część należności przed otrzymaniem kluczy.

NASZE MIASTECZKO DEVELOPMENT

Firma deweloperska „Nasze Miasteczko” istnieje od roku 2001 i może  pochwalić się wieloma inwestycjami na rynku aglomeracji warszawskiej.  Nasze Miasteczko Development specjalizuje się w budownictwie domów jednorodzinnych na terenie południowej Warszawy, a także Piaseczna, Mysiadła oraz Nowej Iwicznej.
Do ostatnio zrealizowanych projektów firmy należą:
•    (2008-2010)  Osiedle Owocowy Sad w Piasecznie przy ul. Owocowy Sad
•    (2008-2009)  Osiedle Biedronka II w Piasecznie przy ul. Urbanistów
•    (2008-2009)  Osiedle Biedronka I przy ul. Kwitnącej Gruszy
•    (2007-2008)  Osiedle Nasze Miasteczko w Zgorzale przy ul. Puszczyka, Żurawia, Jeżyka
Firma za główny cel stawia sobie satysfakcję i zadowolenie klientów. Deweloperzy czuwają nad jakością wykonania wszelkich projektów oraz terminem zakończenia prac budowlanych. Z ofert mogą skorzystać osoby, pragnące znaleźć własne gniazdko na kameralnym, spokojnym osiedlu, ale również ci, którzy cenią oryginalność, swobodę i luksus. A co najważniejsze, to nabywcy mogą stać się współautorami projektów. Wszystko po to, aby spełnić najskrytsze oczekiwania klientów.
Bieżącymi inwestycjami firmy są:
•    „Osiedle Pod Sosnami” –  na południowych obrzeżach Lasu Kabackiego
•    „Nasze Miasteczko II” –  na terenie Lesznowoli
•    „Owocowy Sad” –  w Piasecznie przy ul. Urbanistów
Firma deweloperska „Nasze Miasteczko” oferuje współpracę wszystkim, którzy zainteresowani są sprzedażą swojej nieruchomości, bądź terenów pod zabudowę, znajdujących się w obrębie Warszawy.

Orkiestra Development

Właściciele firmy Orkiestra Development to doświadczeni w swojej branży specjaliści. Firma ma kanadyjskie korzenie, a Polska jest jednym z rynków, na którym sprzedaje ona swoje nieruchomości. W szeregu macierzystych przedsiębiorstw, w których pracowali bądź dalej pracują osoby zatrudnione w Orkiestra Development, znalazło się kilka grup deweloperskich z Kanady, między innymi Immobiler Prevel/Alliance znana i ceniona na tamtejszym rynku głównie z powodu wysokiej jakości realizowanych inwestycji. Zalety zapewniane przez firmę wznoszonym na terenie Polski budynków są w dalszym ciągu doskonale widoczne, warto tu wymienić przede wszystkim piękno oraz elegancję lokalizacji pod budowę mieszkań i apartamentów, ciężką pracę architektów zatrudnionych w firmie, których projekty są jednymi z najciekawszych wśród wielu innych inwestycji. Budownictwo jest proekologiczne, jak opisuje to firma, wpisane w otoczenie, poza tym ogromna ilość realizowanych przez przedsiębiorstwo zleceń oceniana jest przez klientów jako naprawdę wysokiej jakości, dostosowana do lokalizacji i spełniająca ich wszystkie potrzeby. Doświadczenie pracowników sprawia, że radzą sobie z dowolnymi wyzwaniami architektonicznymi. Efektem ich pełnej pasji pracy oraz rezultatów, o których jakości świadczy aplauz klientów, są przyznane nagrody, w tym Nagroda Gubernatora Generalnego Kanady. Firma realizuje na rynku kanadyjskim zlecenia jako Immobiler Prevel/Alliance i jednymi z najciekawszych projektów są osiedla Liberté sur Berge lub Mont-Royal, a w Polsce pod nazwą Orkiestra Development. Ostatni projekt to Osiedle Harmonia na terenie Warszawy. Z firmą skontaktować się można przychodząc do biura w Warszawie, które mieści się przy ulicy Wiśniowej 40B lok. 11, albo wysyłając e-mail pod podany adres.

Prokom Investments

Firma Prokom Investments realizuje zlecenia na terenie Warszawy, ostatnie projekty mają miejsce w dzielnicy Wilanów – chociażby jeden z bardzo obiecujących ukrytych pod nazwą “Miasteczko Wilanów”. Spółka zainteresowana jest spełnianiem wymagań klientów, którzy chcą mieszkać w atrakcyjnych mieszkaniach i w pięknej okolicy, a obecnie realizowana inwestycja jest niejako wcieleniem tego w życie. Na terenie “Miasteczka Wilanów” stanie szereg apartamentów i obiektów rekreacyjnych, będzie luksusowy hotel, kino, teatr, kryta pływalnia i inne lokalizacje przydatne niekoniecznie w celach turystycznych, ale w codziennym życiu. Projekt jest już wcielany w życie przy ogromnych nakładach pracy oraz funduszy, planuje się, że wszystko będzie gotowe za około dziesięć lat. Firma, żeby porywać się na tak ambitną inwestycję, musi mieć zarówno specjalistów, jak i doświadczenie – Prokom Investments nie brakuje ani jednego, ani drugiego. Jej główna siedziba znajduje się w Gdyni, przy ulicy Podolskiej 21, są jeszcze inne lokalizacje na terenie tego samego miasta. Obszar działalności przedsiębiorstwa to wymieniona już Warszawa, oczywiście Gdynia, a także Gdańsk i Sopot. Firma odpowiedzialna jest między innymi za budowę aquaparku na terenie Sopotu, który działa od września ubiegłego roku. Największa aktywność przedsiębiorstwa dotyczy oczywiście nieruchomości, ale swoje doświadczenie pracownicy wykorzystują także w pracy na rzecz rozwoju technologii informacyjnej oraz biotechnologii w naszym kraju. Nieruchomości w atrakcyjnych lokalizacjach oraz projekty budowlane są spełnieniem marzeń klientów, którzy zadowoleni są z ich wysokiej jakości oraz położenia. Spora część tych projektów położonych na terenie Trójmiasta charakteryzuje się na przykład pięknym widokiem na morze.