Interaktywna

Blog informacyjny

Nieruchomości

Deweloperzy działający na rynku warszawskim cz.5

To już ostatni, piąty odcinek w naszym szeregu artykułów o warszawskich deweloperach.

ROBYG

Firma ROBYG obecna jest na rynku już od dziesięciu lat. To grupa deweloperska, która rozpoczęła swoją działalność w stolicy i w dalszym ciągu tam prowadzi najwięcej swoich inwestycji. Warszawskie projekty autorstwa tej firmy wymienione są w stale aktualizowanym portfolio, są wśród nich “Miasteczko Wilanów” (a w nim Osiedle Zdrowia czy też Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki), Osiedle “Szczęśliwy Dom Ochota” i wiele innych. Głównym zadaniem, jakie stawia przed sobą grupa ROBYG, jest budowanie apartamentów na terenie Warszawy, Gdańska i Wrocławia, ich promocja oraz sprzedaż. Projekty firmy są bardzo wysokiej jakości, zarówno, jeśli chodzi o apartamenty jak i o mieszkania, które również znajdują się w ofercie. Ostatnie trzy lata łączyły się z ekspansją firmy na inne rynki oprócz warszawskiego, w przyszłości te działania będą może w dalszym ciągu intensyfikowane. Klienci grupy deweloperskiej ROBYG chwalą sobie jakość dostępnych w ofercie apartamentów i mieszkań, a także wybór ich położenia, ponieważ każda budowa prowadzona jest w pięknej i atrakcyjnej pod każdym względem lokalizacji. Pracownicy firmy to doświadczeni w swoich dziedzinach specjaliści, stąd zwracają uwagę także na wygląd obiektów, które budowane są w inwestycjach tejże grupy deweloperskiej. W zespole znajdują się między innymi architekci i project-managerowie. Elegancja oraz dostosowanie wznoszonych budynków do panującej na rynku mody sprawia, że wszyscy klienci po podpisaniu umowy są zadowoleni i świadczą o wysokiej jakości usług oferowanych przez ROBYG. Firmę charakteryzuje duże doświadczenie, które ciągle jest powiększane podczas realizacji nowych inwestycji związanych z budową i architekturą. Grupa zajmuje się również projektowaniem wnętrz – przygotowywane są projekty, dostarczane materiały – i ich wykańczaniem zgodnie z oczekiwaniem klienta.

Terra Ventero

Ta firma deweloperska ma swoją siedzibę w Warszawie i tam realizuje większość inwestycji. Dokładny adres przedsiębiorstwa to ulica Zielna 37, 00-108 Warszawa. Sporo o firmie dowiedzieć się można odwiedzając biuro, a także wchodząc na stronę internetową przedsiębiorstwa. Charakter firmy doskonale oddaje kilka słów, jakie zostawia ona w informacjach “o sobie”, mówiąc na przykład o tym, że jest to spółka komandytowa, a wielu pracowników oraz zarząd firmy to osoby urodzone poza granicami Polski. Z tego wynika między innymi doskonała znajomość rynku przez specjalistów z firmy, ponieważ mają oni wieloletnie doświadczenie w realizowaniu inwestycji na całym świecie. Obecnie Terra Ventero prowadzi prace na terenie Warszawy, wśród których wyróżniają się na przykład projekty osiedla AvanGarden (prawdopodobnie zostanie ukończone już w tym roku), oraz kilka podobnych inwestycji. Charakterystyka projektów przedsiębiorstwa opiera się głównie na założeniu na tym, że są to eleganckie, bardzo atrakcyjne budynki mieszkalne, przeznaczone dla grupy wymagających i zamożnych klientów. Można to wywnioskować chociażby z planów finansowych, dotyczących nowych osiedli. Przy dostępnych funduszach firma oferuje klientom najwyższą możliwą jakość, tworząc osiedla odpowiadające wymaganiom wszystkich zainteresowanych osób, a jednocześnie pełne zieleni i wspaniale ożywiające smutne przestrzenie dużych, wysoko zaludnionych miast, tak jak Warszawa. Aktualne prace firma prowadzi w Wilanowie – już to daje obraz, jak bardzo prestiżowa będzie zrealizowana przez Terra Ventero firma. Osiedle składać się będzie z apartamentów posiadających cztery piętra, stanie się też jednym z najciekawszych tego typu obiektów w całej Warszawie. Nie jest to jednak wyznacznik, że wszystkie podobne projekty firmy są w tym samym stylu – można znaleźć również oferty mieszkań o standardowej jakości oraz ogromne apartamenty dla wymagających klientów.

Wartico Invest Sp. z o.o.

Wartico Invest Sp. z o.o. jest spółką deweloperską założoną w 2002 roku. Siedziba jej i dokładny adres kontaktowy to Warszawa, ulica Ciasna 6. Spółka jest włączona w grupę kapitałową MULTICO Zbigniewa Jakubasa. Wartico Invest podobnie jak grupa kapitałowa zajmuje się działalnością deweloperską i dba o wysoką jakość i solidność realizowanych przedsięwzięć. W okresie swojego istnienia wykonanych zostało szereg projektów. Do jednym z nich należy zaliczyć wybudowanie w Warszawie w dzielnicy Żoliborz nowoczesnego budynku mieszkalnego. Nazwany został MULTICO RESIDENCE, a jego projektodawcą był włoski architekt Giorgio Dazzan. Budynek jest w pełni nowoczesny o wysokim standardzie Posiada 72 przestronne i funkcjonalne apartamenty, parter zaś mieści Fitness Club, salę fitness, gabinety odnowy biologicznej, a także basen, jacuzzi, sauny, siłownię. Pod względem zaprojektowania, wykonania i wyposażenia budynek znajduje się na najwyższym europejskim poziomie budownictwa wykonanego w naszym kraju. Wartico Invest w swoich zamierzeniach planuje wykonawstwo wielu budynków, jednak priorytetowa działalność firmy to osiedla wielorodzinne. Przy ich projektowaniu główny nacisk firma kładzie na właściwą lokalizację, wykorzystuje też pełną infrastrukturę, stosuje nowoczesne technologie i najwyższe jakościowo materiały budowlane. Osiedla tworzone przez Wartico Invest cieszą się dużą popularnością wśród klientów, gdyż są przestronne, funkcjonalne, komfortowe, a zarazem w pełni bezpieczne. Pracownicy zatrudnieni w firmie są specjalistami w dziedzinie budownictwa, z długoletnim stażem, potrafią wnikliwie obserwować sytuację na rynku mieszkaniowym, zmieniające się i rosnące potrzeby, wymagania klientów, a następnie właściwie dostosowywać zaprojektowanie i wykonawstwo inwestycji do zapotrzebowania odbiorców.

Włodarzewska Development

Klienci chwalą sobie tę firmę za jej wieloletnie doświadczenie, gdyż od 1998 działa ona w branży nieruchomości i zaspokaja potrzeby wielu osób, najczęściej na terenie dzielnic Warszawy. Jak każde przedsiębiorstwo z lokalizacją w stolicy, Włodarzewska Development skupia się przede wszystkim na inwestycjach dotyczących budowy atrakcyjnych apartamentów i mieszkań wysokiej jakości, nowoczesnych i eleganckich, odpowiadających bardzo wysublimowanym gustom. Na doświadczenie pracowników firmy wpływa fakt, że przez lata działalności zdołali już zaspokoić marzenia wielu, wielu klientów, wznosząc liczne osiedla i oddając do użytku wysokiej jakości mieszkania z wykorzystaniem najnowszych technologii. Z danych przedstawionych przez firmę wynika, że najczęściej znajdują oni klientów w dwóch lokalizacjach na terenie Warszawy, którymi są Tarchomin i Mokotów. Większość inwestycji realizowanych przez Włodarzewska Development to kompleksy mieszkaniowe, składające się z serii domów jednorodzinnych, wolnostojące domy jednorodzinne, budynki z przeznaczeniem na biura oraz mieszkania na terenach osiedli mieszkaniowych Firma prowadzi też handel nieruchomości jako aktywny sprzedawca oraz jako pośrednik. Klientów zachęcają atrakcyjne ceny obiektów oraz nieruchomości, jak również wybierane przez specjalistów z firmy najpiękniejsze lokalizacje położone wśród warszawskich ulic. Przedsiębiorstwo gwarantuje również wysoką jakość materiałów używanych do budowy oraz brak różnic pomiędzy poszczególnymi lokalami w ramach projektu, które mogłyby stać się przyczyną niezadowolenia klientów. Firma realizuje serie inwestycji w Warszawie, a o popularności jej świadczy na przykład to, że jeszcze przed zakończeniem prac duża ilość mieszkań została już wykupiona. Nowe projekty mają miejsce między innymi w Tarchominie oraz w Ursynowie.