Interaktywna

Blog informacyjny

Zakupy

5 powodów, dla których warto zakupić torby foliowe z nadrukiem

Firmy mają obecnie szereg różnych sposobów na wyróżnienie się na tle konkurencji. Oprócz szeroko zakrojonych kampanii marketingowych to również detale, które także potrafią dać świetne efekty. Jednym z nich są torby foliowe z nadrukiem. Dlaczego warto je wybrać?

  1. Praktyczna torba na zakupy

Przede wszystkim torby foliowe, czyli reklamówki są bardzo praktyczne – pozwalają na łatwe przechowywanie i przenoszenie zakupów zrobionych w sklepie. Wobec tego każdy sklep, a także inne punkty prowadzące sprzedaż powinny mieć do dyspozycji torby na zakupy dla klientów.

  1. Skuteczna reklama

Oczywiście, torby foliowe z nadrukiem to również skuteczna reklama dla firmy, która je zamawia. Umieszczone na nich logo firmy oraz jej dane takie jak adres czy strona internetowa pozwalają na łatwe zaprezentowanie przekazu reklamowego innym osobom w drodze klienta do domu, a także w innych sytuacjach, gdy torba wykorzystywana jest ponownie.

  1. Poprawa wizerunku firmy

Nie możemy też zapominać, że reklamówki z nadrukami nie tylko stanowią wsparcie w działaniach marketingowych, ale również pozwalają na tworzenie profesjonalnego wizerunku firmy. Pakowanie zakupów do toreb z nadrukiem firmowym jest postrzegane o wiele lepiej przez klientów niż korzystani ze zwykłych, najtańszych reklamówek w jednolitym kolorze.

  1. Niski koszt zakupu toreb

Za dobrej jakości torby foliowe z nadrukiem wcale nie zapłacimy bardzo dużo. 500 sztuk torebek tego rodzaju to najczęściej wydatek od około 150 do 300 złotych w zależności od ich formatu oraz wykorzystanego materiału. Wobec tego reklama firmy z wykorzystaniem reklamówek z nadrukiem naprawdę jest bardzo tania!

  1. Wysoka stopa zwrotu

Ze względu na niską cenę reklamówki z nadrukami stanowią także bardzo opłacalną metodę reklamy. Przeznaczając na ten cel niewielką sumę pieniędzy, można zyskać bardzo dużo – skuteczną reklamę przyciągającą wzrok, a także poprawę wizerunku na tle konkurencji.

Aktualnie torby foliowe z nadrukiem można zamawiać również przez internet – szybko, wygodnie i tanio!