Interaktywna

Blog informacyjny

Dom i wnętrze

Garderoba jak ze snów? Zamów ją na wymiar!

Marzy ci się garderoba, w której jest miejsce na wszystko? W takim przypadku warto pomyśleć o skorzystaniu z usług firm wykonujących garderoby na specjalne zamówienie.

Coraz więcej nowych mieszkań oraz domów posiada wydzielone pomieszczenia na garderoby. To najczęściej niewielkie pokoje, które potrafią służyć zamiast zwykłej szafy ubraniowej. Chociaż zajmują więcej miejsca na planie budynku, to jednak dają także więcej przestrzeni do dyspozycji nie tylko na odzież, obuwie i dodatki, ale również na inne przedmioty, na przykład na sprzęt sportowy, AGD czy inne przedmioty, których nie chcemy mieć na widoku.

Garderobę można urządzić samodzielnie – z wykorzystaniem dostępnych w sklepach półek i komód, ale można również skorzystać z pomocy firm, które wykonują garderoby na wymiar jest jednym z wielu miast, w których można zlecić taką właśnie usługę.

Garderoba na wymiar – dopasowana do twoich potrzeb

Najważniejszą zaletą wykonania garderoby na wymiar jest możliwość jej indywidualnego dopasowania nie tylko do dostępnej przestrzeni, ale również do swoich wymagań i oczekiwań.

Firmy wykonujące zabudowy garderoby są w stanie spełnić niemalże wszystkie życzenia klientów i stworzyć przestrzeń doskonałą do przechowywania, nawet jeśli ma ona niewielki metraż.

Zabudowa garderoby na wymiar najczęściej polega na wypełnieniu jej półkami i szafami, drążkami oraz koszami i innymi akcesoriami do przechowywania, na przykład specjalnymi wieszakami na obuwie oraz na dodatki. Zabudowa może mieć charakter otwarty, ale również można wybrać zamknięte szafy zabezpieczające przedmioty przed zakurzeniem. Mamy przy tym pewność, że zabudowa jest dopasowana do wymiarów i kształtu pomieszczenia, więc nawet najmniejszy skrawek wolnej przestrzeni jest funkcjonalnie wykorzystany.

Ile kosztuje garderoba na wymiar?

Koszt zależny jest od wielkości zabudowy i wykorzystanych materiałów i dodatków. Najczęściej musimy liczyć się z ceną od około 1 000 złotych do nawet przeszło 5 000 złotych.

Oferty można znaleźć już teraz on-line po wpisaniu do wyszukiwarki słów takich jak „garderoby na wymiar”. Na stronach firm można znaleźć także przykładowe cenniki.